Shopping Cart

NATURAALNE PÄRMIVABA RUKKILEIB

Kliide ja seemnetega

Kodune leib

Mis võiks olla parem kui lõhnav, maitsev, kuum kodune leib, mis on just ahjust võetud ja asetatud suurele söögilauale. Kui tuleb juttu kodusest leivast, siis meenub paljudel inimestel ammune lapsepõlv, kui olime külas oma maa-vanaisadel ja -emadel ja nad küpsetasid oivalist leiba ehtsates puuküttega ahjudes.

Mille poolest on rukkileib kasulik

Kui rääkida pärmivabast naturaalsest leivast, siis on selle kasuliku toote peamine eripära teiste pagaritoodetega võrreldes inimese organismile kahjuliku küpsetuspärmi puudumine. Pärmivaba leib on kasulik seetõttu, et imendub paremini ja hõlbustab seedimisprotsessi.

Kliid ja seemned

Kliid on teravilja kõige tervislikum osa. Kliid sisaldavad kuni 80% tselluloosi ja samal ajal eristuvad rikkaliku koostisega - selles mõttes, et nendes on palju kasulikke ja toitvaid aineid. Kliileiva tarbimine suurendab immuunsust ja rauasisaldust organismis

Kunžuut (seesam) on oluline toitainete, vitamiinide ja vähivastaste omadustega antioksüdantide allikas.

Kõrvitsaseemned sisaldavad arvukalt kasulikke makro- ja mikroelemente, mis on vajalikud meie keha normaalseks talitluseks.

Linaseemned on üks tähtsamaid Omega-3 allikaid. Päevalilleseemned on organismile kasulike elementide ja mineraalide varaait.


Fatal error: Uncaught Error: Class 'Elementor\Scheme_Typography' not found in /home/customer/www/maryapagarid.ee/public_html/wp-content/plugins/bdthemes-element-pack/modules/woocommerce/widgets/products.php:799 Stack trace: #0 /home/customer/www/maryapagarid.ee/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php(2280): ElementPack\Modules\Woocommerce\Widgets\Products->_register_controls() #1 /home/customer/www/maryapagarid.ee/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php(494): Elementor\Controls_Stack->init_controls() #2 /home/customer/www/maryapagarid.ee/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/widget-base.php(177): Elementor\Controls_Stack->get_stack() #3 /home/customer/www/maryapagarid.ee/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php(300): Elementor\Widget_Base->get_stack() #4 /home/customer/www/maryapagarid.ee/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php(2369): Elementor\Controls_Stack->get_controls in /home/customer/www/maryapagarid.ee/public_html/wp-content/plugins/bdthemes-element-pack/modules/woocommerce/widgets/products.php on line 799